Кубок Херсонської області з автомобільного слалому. ОФИЦИАЛЬНО
   Кубок Херсонської області з автомобільного слалому.
Основні положення

1. Учасники Кубку.
До участі у змаганнях Кубку допускаються члени Автомобільної Федерації України які мають спортивну ліцензію водія. Стати членом Автомобільної Федереції України та отримати спортивну ліцензію можна в Херсонському Автомобільному Клубі за адресою: місто Херсон, проспект Ушакова 48, каб. 32. Контактні телефони: 050-5534688, 067-5071856.

2. Кількість етапів (окремих змагань).
Переможці в Кубку будуть визначатися за результатами трьох етапів (окремих змагань)

3. Види заліку:
На всіх змаганнях (етапах) Кубку встановлюються такі види заліку: - Індивідуальний залік. - Залік команд (склад команди 2 учасника).

4. Автомобілі:
На змаганнях Кубку допускаються стандартні (серійні) легкові автомобілі з робочим обємом не більше 3500 куб. см. (або не більше 2000 куб. см. при наявності наддуву). Автомобілі не розділяються на класи в залежності від робочого обєму або типу приводу. Автомобілі повинні бути зареєстровані в ДАІ та мати талон технічного огляду.

5. Визначення переможця на окремому змаганні:
Перевожець в індивідуальному заліку визначається за найменшою сумою штрафних секунд отриманих під час двох кращих спроб з трьох (або чотирьох) можливих. Переможець в командному заліку визначається за більшою сумою очок нарахованих учасникам команди за результатами індивідуального заліку.

6. Нарахування очок на окремому змаганні:
В ідивідуальному заліку очки нараховуються за таблицею:

Місце 1   2   3  4   5   6   7  8   9  10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Очки 50 40 30 25 21 18 16 14 12 11 10  9   8   7   6   5  4   3   2   1

В командному заліку до уваги береться сума в очках двох учасників команди.

7. Визначення переможців Кубку:
В індивідуальному заліку переможець визначається за найбільшою сумою очок нарахованих на двох кращих змаганнях. В командному заліку переможець визначається за найбільшою сумою очок нарахованих на всіх етапах. При рівності результатів в будь-якому заліку перевагу отримує той, хто показав кращий результат на останньому змаганні. При новій рівності порівнюються результати на передостанньому і т.д. етапі.

8. Нагородження переможців Кубку:
В індивідуальному заліку Кубками та дипломами нагороджуються водії які посіли перші три місця за підсумками Кубку а також водії який показав кращий результат серед жінок. В командному заліку Кубками та дипломами нагороджуються команди які посіли перші три місця за підсумками Кубку.